Navigácia

Úspechy žiakov

2017/2018

MAREC

14.3.2018 - Okresné kolo -  Pytagoriáda:

Šimon Homulka, VII.B - 3. miesto

Dominik Pacinda, VII.B - 5. miesto

Daniela Vaňová, VIII.A - 6. miesto

Aneta Salokyová, VIII.B - 9. miesto                                     Blahoželáme!

16.3.2018 -  Okresné kolo - Hviezdoslavov Kubín:

Alexandra Micheľová,VI.A - 1.miesto

Lea Zálehová-Kačmárová VI.B - 3. miesto                         Blahoželáme! 


FEBRUÁR

16.2.2018 - Dejepisná olympiáda, obvodné kolo

Simona Palšová IX.C - 3.miesto

Marianna Mikulová, VIII.B - 4.miesto

Nikola Hudačeková,VII.B - 8.miesto

Alexandra Micheľová VI.A - 9.miesto

14.2.2018 - Školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín - 1. stupeň

Kategória próza: 

1. Róbert Záleha Kačmár

2. Alica Mikulová

3. Oliver Tarnovský

3. Karolína Kendrová

Kategória poézia: 

1. Gabriel Kovalčín

2. Sofia Bebčáková

2. Richard Ščešňák

3. Ema Bašistová

3. Kristína Kolesárová        Blahoželáme !

8.2.2018 - Geografická olympiáda,okresné kolo - Tamara Palšová, VIII.B - úspešná riešiteľka


JANUÁR

24.1.2018 - Matematická olympiáda okresné kolo - 3.-4.miesto Simona Palšová, IX.C

20.1.2018 - Šachový turnaj - Košice, 1.miesto - Adrián Angelovič, IX.C

10.1.2018 - Školské kolo biblickej olympiády - 1. miestoGrohoľová Mária Miroslava VIII.A, 2. miestoHudáček Lukáš IX.C, 3. miestoČverha Matej VII.B,   Vysledky_Biblickej_olypiady.docx

11.1.2018 - Školské kolo geografickej olympiády 1718_vysledky_GO.xls

Postupujúcimi žiakmi do okresného kola GO sú:

kat. 5r. - 1.miesto Viktória Novotná, V.A, 2. miesto Milan Novotný V.A, 3.miesto Gabriel Vilček V.B

kat. 6.-7.r. - 1.miesto Dominik Pacinda VII.B, 2.miesto Šimon Homulka VII.B, 3.miesto Kristián Kopčík VI.A

kat. 8.-9.r.- 1.miesto Filip Eliáš IX.C, 2.miesto Tamara Palšová VIII.B, 3. miesto Zuzana Štiblárová VIII.B


DECEMBER

7.12.2017 - Geografická internetová olympiáda GQIQ - 13. miesto z 361 účastníkov súťaže - úspešná riešiteľka, Nikola Hudačeková, VII.B 

 

15.12.2017 - Školské kolo dejepisnej olympiády

 

13.-14.12.2017 - Školské kolo PYTAGORIÁDY

 

Blahoželáme !


NOVEMBER

16.11.2017 – Adrián Angelovič IX.C – 2. miesto v Okresnom kole šachu

                      Alexandra Angelovičová IX.C -  2.miesto v Okresnom kole šachu

 

25.11.2017 – Adrián Angelovič IX.C – 3.miesto Šarišská liga mládeže

                      Alexandra Angelovičová VIII.B – 2.miesto Šarišská liga mládeže

Školské kolo olympiády zo Slovenského jazyka a literatúry

Blahoželáme !


OKTÓBER

12.10.2017 - Vanesa Kapcová VII.B - 3. miesto KK cezpoľný beh

21.10.2017 - Adrián Angelovič IX.C - 1. miesto Košická žiacka liga.

                    Alexandra Angelovičová VIII.B – 3. miesto vo finále Košickej žiackej ligy


SEPTEMBER 

15.9.2017 - Adrián Angelovič IX.C - 1. miesto v Majstrostvách okresu Bardejov v šachu, kategória junior     Blahoželáme!

28.9.2017 - Cezpoľný beh1. miesto OK družstvo dievčat

                 -  4. miesto  družstvo chlapcov

                   - 2. miesto Vanesa Kapcová (VII.B), 3. miesto Lívia Gajdošová (VIII.B)