Navigácia

Úspechy žiakov

2017/2018


JÚN

13.6.2018 - Krajské kolo v atletike -  Dávid Hovanec IX.A, 2. miesto  v behu na 300 m 

Vanesa Kapcová si časom 2 : 39, 05 na 800 m. vybojovala postup na Školské Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Trnave

                                                                      BLAHOŽELÁME !


MÁJ

30.5.2018 - Majstrovstvá okresu Bardejov žiakov a žiačok základných škôl - 

Gabriel Kuchcík IX.A,1. miesto v hode kriketovou loptičkou a 3. miesto vo vrhu guľou

Dávid Hovanec IX.A  1. miesto v behu na 300 m 

Kristián Kolibab VIII.A  2. miesto v behu na 60 m

Vanesa Kapcová VII.B 1. miesto v behu na 800 m

Vladimíra Palšová IX.C  2. miesto v skoku do výšky

24.05.2018 - Okresného kolo v atletike - 2. miesto - hodnotenie družstiev žiakov ZŠ Kristián Kolibab, David Hovanec, Dominik Pacinda, Martin Demský, Damián Imrich, Zef Markaj, Filip Eliáš, Silvester Kohút, Gabriel Kuchcík, Matej Palša

3. mieto družstvo dievčat Aneta Sabolová,9. B, Vladimíra Palšová, 9.C, Veronika Lenártov, 8. A, Lívia Gajdošová, Daniela Maníková, Aneta Salokyová, Zuzana Štiblárová z 8. B, Vanesa Kapcová a Ema Šestáková zo 7. B a Ivana Štiblárová zo 7. C 

David Hovanec IX.A, 1.miesto v behu na 300 m

Gabriel Kuchcik IX.A, 1.miesto v hode kriketovou loptičkou, 3. miesto vo vrhu guľou

Kristián Kolibab VIII.A, 2. miesto v behu na 60 m

David Hovanec, Kristián Kolibab, Martin Demsky, Filip Eliáš 3. miesto v disciplíne v behu 4 x 60 m

 

17.5.2018 -  Okresné kolo súťaže Slávik Slovenska 2018  - Gabika Bednárová V.B, 2.miesto.                                                                            


APRÍL

21.4.- 27.4.2018 - Majstrovstvá SR 2018 mládeže - jednolivcov v šachu - Adrián Angelovič IX.C14. miesto z 34. súťažiacich

17.4.2018 - Okresné kolo - Matematická olympiáda - kat.Z8 - Marianna Mikulová, VIII.B - 3. miesto

                                                                             kat. Z8 - Aneta Salokyová, VIII.B - 6. miesto, úspešná riešiteľka

                                                               kat. Z7 - Dominik Pacinda, VII.B - 6. miesto, úspešný riešiteľ

16.4.2018  - Školská šachová liga ZŠ - 4. turnaj - Adrián Angelovič, XI.C - 1. miesto

14.4.2018IV. kolo Šarišskej šachovej ligy - Štefan Ščešňák IX.B, 10.miesto, kategória žiakov

 Adrián Angelovič IX.C, 6. miesto, kategória dospelých

11.4.2018 - Okresné kolo - Biologická olympiáda - Danka Vaňová, VIII.A - 3. miesto / zoológia

7.4.2018 - Finále XVII.ročníka Košickej žiackej ligy - Adrián Angelovič, IX.C, 1. miesto

 

                                                                                                              Blahoželáme!

 


MAREC

16.3.2018 - Okresné kolo - Fyzikálna olympiáda - Simona Palšová, IX.C - 5.-6.m., úspešná riešiteľka

14.3.2018 - Okresné kolo -  Pytagoriáda:

Šimon Homulka, VII.B - 3. miesto

Dominik Pacinda, VII.B - 5. miesto

Daniela Vaňová, VIII.A - 6. miesto

Aneta Salokyová, VIII.B - 9. miesto                                     Blahoželáme!

16.3.2018 -  Okresné kolo - Hviezdoslavov Kubín:

Alexandra Micheľová,VI.A - 1.miesto

Lea Zálehová-Kačmárová VI.B - 3. miesto                         Blahoželáme! 


FEBRUÁR

16.2.2018 - Dejepisná olympiáda, obvodné kolo

Simona Palšová IX.C - 3.miesto

Marianna Mikulová, VIII.B - 4.miesto

Nikola Hudačeková,VII.B - 8.miesto

Alexandra Micheľová VI.A - 9.miesto

14.2.2018 - Školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín - 1. stupeň

Kategória próza: 

1. Róbert Záleha Kačmár

2. Alica Mikulová

3. Oliver Tarnovský

3. Karolína Kendrová

Kategória poézia: 

1. Gabriel Kovalčín

2. Sofia Bebčáková

2. Richard Ščešňák

3. Ema Bašistová

3. Kristína Kolesárová        Blahoželáme !

8.2.2018 - Geografická olympiáda,okresné kolo - Tamara Palšová, VIII.B - úspešná riešiteľka


JANUÁR

24.1.2018 - Matematická olympiáda okresné kolo - 3.-4.miesto Simona Palšová, IX.C

20.1.2018 - Šachový turnaj - Košice, 1.miesto - Adrián Angelovič, IX.C

10.1.2018 - Školské kolo biblickej olympiády - 1. miestoGrohoľová Mária Miroslava VIII.A, 2. miestoHudáček Lukáš IX.C, 3. miestoČverha Matej VII.B,   Vysledky_Biblickej_olypiady.docx

11.1.2018 - Školské kolo geografickej olympiády 1718_vysledky_GO.xls

Postupujúcimi žiakmi do okresného kola GO sú:

kat. 5r. - 1.miesto Viktória Novotná, V.A, 2. miesto Milan Novotný V.A, 3.miesto Gabriel Vilček V.B

kat. 6.-7.r. - 1.miesto Dominik Pacinda VII.B, 2.miesto Šimon Homulka VII.B, 3.miesto Kristián Kopčík VI.A

kat. 8.-9.r.- 1.miesto Filip Eliáš IX.C, 2.miesto Tamara Palšová VIII.B, 3. miesto Zuzana Štiblárová VIII.B


DECEMBER

7.12.2017 - Geografická internetová olympiáda GQIQ - 13. miesto z 361 účastníkov súťaže - úspešná riešiteľka, Nikola Hudačeková, VII.B 

 

15.12.2017 - Školské kolo dejepisnej olympiády

 

13.-14.12.2017 - Školské kolo PYTAGORIÁDY

 

Blahoželáme !


NOVEMBER

16.11.2017 – Adrián Angelovič IX.C – 2. miesto v Okresnom kole šachu

                      Alexandra Angelovičová IX.C -  2.miesto v Okresnom kole šachu

 

25.11.2017 – Adrián Angelovič IX.C – 3.miesto Šarišská liga mládeže

                      Alexandra Angelovičová VIII.B – 2.miesto Šarišská liga mládeže

Školské kolo olympiády zo Slovenského jazyka a literatúry

Blahoželáme !


OKTÓBER

12.10.2017 - Vanesa Kapcová VII.B - 3. miesto KK cezpoľný beh

21.10.2017 - Adrián Angelovič IX.C - 1. miesto Košická žiacka liga.

                    Alexandra Angelovičová VIII.B – 3. miesto vo finále Košickej žiackej ligy


SEPTEMBER 

15.9.2017 - Adrián Angelovič IX.C - 1. miesto v Majstrostvách okresu Bardejov v šachu, kategória junior     Blahoželáme!

28.9.2017 - Cezpoľný beh1. miesto OK družstvo dievčat

                 -  4. miesto  družstvo chlapcov

                   - 2. miesto Vanesa Kapcová (VII.B), 3. miesto Lívia Gajdošová (VIII.B)